از این بشر دوپا هرچیزی برمیاد بتازگی خیریه ای به بهانه جمع کردن کمک های مردمی، به افراد اجازه میده تا با نوازش سینه های زنان، به خیریه کمک مالی کنند.

این کار با چه استدلالی صورت می گیره بماند اما ظاهرا کمک به خیریه، شاید بهانه ای برای کسب ثروت از سوی مدیران این مرکز بوده باشه

مدیران این انجمن با جمع آوری و استخدام دخترهای جوان و زیبا، و دعوت از مردان ثروتمند و البته شهوت ران، به اونها اجازه میدن تا با نوازش سینه های این دختران، به خیریه اینها کمک مالی کنند.


سوء استفاده جنسی از زنان

انجمن خیریه نوازش سینه دختران ویژه مردان پولدار و شهوت ران در یکی از شهرهای ژاپن راه اندازی شد. هدف از راه اندازی این انجمن کمک به بیماران مبتلا به ایدز است. در این انجمن خوشگل ترین دختران نوجوان حضور دارند و با دریافت پول از مردان هوس باز سینه های خود را در اختیار این مردان قرار می دهند.

وقتی انجمن خیریه محلی برای شهوت رانی مردان پولدار می شود این همه انجمن خیریه دیده بودیم الا این یکی!هدف از برپایی چنین انجمن هایی چه می تواند باشد خدا می داند!

سوء استفاده جنسی از زنان و دختران جوان با این روش، جنجال زیادی در شبکه های اجتماعی و مطبوعات سراسر جهان ایجاد کرده و سازمانها و نهادهای مدنی با اعتراض به این مسئله، خواستار جمع آوری و تعطیلی این مرکز به اصطلاح خیریه شدند.

در میان این همه روش کمک به بیماران ایدزی اینکه انجمنی در یکی از نقاط بالاشهری با روش بسیار زننده سعی می نماید برای مبتلایان ایدزی کمک جمع اوری نماید جای سوال است. به گزارش سماتک این انجمن خیریه با توسل به شبکه تلویزیونی نیز سعی نموده نظر خیلی ها را به سمت و سوی خود جلب نماید.

از مورخه 30 تا 31 ماه آگوست در منطقه بالاشهری کاباکیچو شهر شینجوکو که پر از خیابانها و هتل های شیک و پیک است انجمن خیریه ای پیدا شده که سعی دارد به روش بسیار زننده سعی در جمع اوری کمکهای خیریه شهروندان پولدار نماید.


مراسم که از ساعت 8 بعداز ظهر در لایو هاوس منطقه کاباکیچو برگزار گردید تعداد زیادی دختر 14 ساله صف بسته بودند و خود را در معرض مردان پولدار قرار داده و اجازه دست درازی به انها می دادند.

افراد در ازای لمس دختران پولی به موسسه خیریه می دادند.انجمن خیریه “عاشقان نوازش سینه”با شعار “ایدز را متوقف نمایید” در شهر شینجوکو ایالت توکیو سعی نمود افراد را از خطر بیماری ایدز بر حذر می داشت.اما چنین حرکاتی بیشتر افراد را ترغیب به روابط نامشروع می نماید تا جلوگیری از ایدز.