هدفون

هدفون بسیار با کیفیت bashi مدل 440

این هدفون بخاطر بهره گیری از بلندگوهای نسبتا بزرگ، از بیس کوبنده و صدای بسیار شفاف و خوبی برخوردار است صدای باز این هدفون علاوه بر بیس منطقی و مناسب، صدایی دلنشین را به کاربر ارائه داده و شنیدن موسیقی را دلنشین می کند.

هدفون bahi علاوه بر قابلیت یک هدفون بسیار خوب، می تواند به عنوان یک هدست نیز بکار بیاید به این معنی که این هدفون دارای یک میکروفن نسبتا قوی بوده و امکان چت صوتی را نیز برای کاربر فراهم می سازد. از جمله دلایل محبوبیت این هدفون، قیمت بسیار پایین آن در کنار کیفیت بسیار خوب پخش صدا درآن می باشد.

هدفون با کیفیت

ویژگی ها های هدوفون BASHI

از خصوصیات خوب هدفون bashi بهره گیری از بلدگوهای نسبتا بزرگ و با کیفیت است که قدرت خروجی خوبی را در کنار شفافیت صدا به آن بخشیده است. دیگر ویژگی این هدفون، کابل طولانی 150 سانتی متری آن است. این اندازه برای استفاده در کامپوترها بسیار مناسب است این متراژ این امکان را فراهم می اورد تا کابل هدفون براحتی به کیس کامپیوتر متصل شده و یا با اتصال به دستگاههای پخش خانگی و یا تلویزیون ها، بتوان با فاصلی مناسبی از آنها به گوش دادن به موسیقی و یا تماشای یک فیلم سینمایی زیبا پرداخت.

در مقایسه با هزینه پرداختی بابت خرید این هدفون، می توان گفت که کالای بسیار مناسبی را خریداری خوهید کرد گرچه از این هدفون نمی توان به عنوان یک هدفون حرفه ای و مستحکم نام برد که از ماندگاری بالایی برخوردار باشد اما برای استفاده های روزمره، این دستگاه، یک هدفون ایده آل و با کیفیت است که می تواند تمام نیازهای شمارا برآورده سازد.

خرید هدفون

 برای خریداینترنتی این محصول بر روی تصویر "اضافه به سبد خرید" در ابتدای صفحه کلیک کرده و فرم سفارش را پر نمایید. این محصول از طریق پست برای شما ارسال خواهد شد.

 

supportمشتری گرامی، در صورت مواجهه با مشکل در هنگام ثبت سفارش، می توانید از طریق آی دی linkbuilding@ در تلگرام، با قسمت پشتیبانی فروشگاه بصورت آنلاین گفتگو نمایید.