عکس دختر ایرانی

این روزها شاهد این هستیم که بازیگران و افراد ایرانی در شبکه های تلویزیونی و سینماهای خارجی مشغول به کار می شوندعلت اینکهافراد با علاقه زیادی به این شبکه ها می پیوندند، کماکان مشخص نیست شاید مسئله بی حجابی یکی از این دلایل باشد همچنانکه در روزهای گذشته شاهد پیوستن چند بازیگر زن ایرانی به شبکه gem بودیم که بلافاصله پس از پیوستن عکس های بی حجاب خود رامنتشر کردند.

یکی از دختران ایرانی که در سینماهای هندوستان به شهرت خوبی دست یافته است عکس های بی حجاب خود را بر روی شبک های مختلف مجازی منتشر کرده است.

عکس دختر ایرانی ستاره بالیوود

یکی از بازیگران و مدلهای موفق ایرانی در هندوستان ، ماندانا کریمی دختر زیبای ایرانی و هندی است که  در آگهی‌های زیادی در کنار شاهرخ خان و شاهد کاپور حضور دارد، ماندانا کریمی مدل ایرانی در سینمای هند است.این دختر زیبا و مشهور  در ایران، وقتی ۷ سالش بود، فیلم شعله را می‌بیند و عاشق فیلم‌های مجید مجیدی و گلشیفته فراهانی است.

 عکس دختر ایرانی

پدربزرگ ماندانا کریمی اهل هند بوده و به همین خاطر، زبان هندی را می‌فهمید. او مدتی هم میهماندار هواپیما بوده ولی از سال ۲۰۱۰ وارد صنعت مد می‌شود.ماندانا کریمی مدل و بازیگر سرشناس ایرانی است که در کشور هند به شهرت و محبوبیت زیادی رسیده است. در ادامه به گزارش پارس ناز با بیوگرافی ماندانا کریمی آشنا می شوید.

 

منیژه کریمی دختر ایرانی است که این روزها در هند به شهرت رسیده است. منیژه که با نام ماندانا کریمی شناخته می شود در سال 1988 در تهران بدنیا آمد.پدر او رضا کریمی یک هندی الاصل و مادرش صبا کریمی یک زن ایرانی بود.

عکس دختر ایرانی

ماندانا در مصاحبه ای اعلام کرده بود که در کودکی برای دیدن اقوام پدری اش بسیار به هند سفر می کرده و زمانی که وارد حرفه مدلینگ می شود پیشنهادات زیادی برای کار در این کشور داشته است.


ماندانا و شاهرخ خان ستاره بالیوودی

ماندانا کریمی از سال 2010 فعالیت خود را به عنوان مدل آغاز می کند و به مدت سه ماه برای انجام پروژه ای به هند می رود و همزمان با شرکت های مختلفی در زمینه مد در سراسر دنیا همکاری می کند.

 عکس دختر ایرانی در هند

او سرانجام در سال 2013 تصمیم می گیرد که بطور کامل به هند مهاجرت کرده و به عنوان بازیگر فعالیت خود را آغاز کند.او در فیلم های زیادی بازی کرده از جمله Bhaag Johnny و … اما بیشتر فعالیت های ماندانا مربوط به حضور در تبلیغات تلویزیونی است که در کنار شاهرخ خان, سیف علی خان, کارینا کاپور و … نقش آفرینی کرده است.در هند ماندانا را با کاترینا کایف بازیگر هندی-انگلیسی مقایسه می کنند و معتقدند که ماندانا به مانند کاترینا به موفقیت خواهد رسید.

امیدواریم روند خروج بازیگران از سینما و تلویزیون کشور متوقف شده و تنها شاهد هنرنمایی انها درسینما و تلویزیون کشور خودمانذباشیم

صدف طاهریان، چکامه چمن ماه، رابعه اسکویی و مهدی ظهوری از جمله افرادی بودند که در ماههای گذشته به شبکه منحوس GEM پیوستند