دستگیری هدیه تهرانی

هدیه تهرانی، بازیگر پیکسوت و محبوب کشورمان، ظهر امروز در حمایت از طبیعت و حیوانات، اقدام به تجمع در خیابان بهارستان نموده و پس از انکه نیروی انتظامی این افراد را پراکنده کردند، این تجمع رو در پارک لاله برگزار کردند و نیروی انتظامی نیز بالاجبار این افراد را مجددا متفرق کرده است .


خبر دستگیری هدیه تهرانی شایعه است

این که گفته می شود هدیه تهرانی و تعدادی از معترضین در پارک لاله دستگیر شده اندخبر موثقی نیست و نیروی انتظامی چنین خبری را تایید نگرده است.
به گزار خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ هدیه تهرانی و چند تن از دوستداران طبیعت در روز طبیعت، ساعت 15:30  امروز در پارک لاله دستگیر شدند.

این خبر به نقل از یکی از سایت های سینمایی منتشر شده که براساس آن، این تجمع بدون مجوز با هدف حمایت از حقوق حیوانات بوده و ابتدا در بهارستان انجام گرفته که تجمع کنندگان توسط نیروهای انتظامی متفرق شدند و از آنجا به پارک لاله رفتند. در پارک لاله این گروه دستگیر شدند.

هدیه تهرانی از جمله فعالان و حامیان حقوق حیوانات و محیط زیست می باشد هدیه تهرانی فعالیت زیادی در این راستا داشته و مردم را به استفاده صحیح از منابع طبیعی و مراقبت از طبیعت تشویق می کند اما ظاهرا در اجتماعی که در خیابان بهارستان و پارک لاله انجام داده است، مجوزی برای این تجمع نداشته و به گفته برخی هدیه تهرانی در پارک لاله توسط نیروی انتظامی دستگیر شده است اما نیروی انتظامی چنین خبری را تایید نکرده .
طبق پیگیری های ما با مسئولان پارک لاله این تجمع بدون مجوز بوده و ماموران نیروی انتظامی قصد پراکنده کردن افراد حاضر را داشتند و هیچ کس دستگیر نشده است اما خبرنگار ما برای کسب اطلاعات پیگیر این قضیه خواهد بود.

پیش از این نیز هدیه تهرانی در تجمع های خیابانی حضور داشته که از جمله آن می توان به تجمع اعتراضی مقابل سازمان حفاظت از محیط زیست اشاره کرد.