هک

 باورکردن اینکه ایمیل مدیر سازمان سیا هک شود غیر ممکن می نمود سازمان سیا بزرگترین سازمان جاسوسی و اطلاعاتی دنیا، ادعای بزرگی در حفظ اطلاعات محرمانه و نفوذ به محرمانه ترین ارگانهای دولتی شورهای مختلف دارد.

روز گذشته خبری مبنی بر هک ایمیل مدیر سیا توسط دانش اموزی 15 ساله، جنجالی بزرگ در رسانه های جهانی ایجاد کرد

جنجال هک شدن ایمیل سیا بدست دانش آموز 15 ساله

باور این مسئله که یک نوجوان 15 ساله بتواند ایمیل مدیر سیا را هک کند برای هیچکس قابل قبول نیست اما این اتفاق افتاده است. شاید سازمان سیا مانند تمام ادعاهای پوچ آمریکا نیز طبلی توخالی و پرسروصدا می باشد.

مدیر سازمان سیا تصور نمیکرد آنهمه ادعای امنیت و حفاطظت از اطلاعات مخفی و سری کشور آم یکا ، با هوش و توانایی یک نوجوان 15 ساله این چنین زیر سوال برود ! به گزارش خبرگزاری ها یک نوجوان ۱۵ ساله انگلیسی به اتهام هک کردن ایمیل شخصی مدیر سازمان سیا بازداشت شد. پلیس فردی را دستگیر کرد که مسئول حملات سایبری به مقامات بلندپایه دولت آمریکا ازجمله رئیس سیا در اتاقش در بریتانیا بود. مقامات با کمک پلیس فدرال آمریکا نوجوانی 15 ساله را در منطقه میدلند شرقی دستگیر کردند که  از نام مستعار Cracka در فضای مجازی استفاده می‌کرد.این نوجوان به هک کردن چندین ایمیل شخصی در دولت آمریکا ازجمله جان برنان، مدیر سازمان سیا متهم است.

 هک ایمیل مدیر سیا

این بازداشت درحالی انجام شده است که برای چندین ماه گروهی با نام  Crackas with attitude اطلاعات شخصی مربوط به برنان و همچنین جیمز کلاپر، مدیر امنیت ملی آمریکا، مارک جولیانو، معاون مدیر پلیس فدرال و همچنین جی جانسون، دبیر امنیت داخلی آمریکا را منتشر می‌کرد.این نوجوان روز سه‌شنبه و به اتهام چندین مورد دسترسی غیرمجاز به اطلاعات رایانه این افراد بازداشت شد. طبق گزارشات منتشر شده این نوجوان به قید وثیقه آزاد شده است.